X
Website Design

طراحی سایت

طراحی سایت با رعایت استانداردهای سئوی سایت

« آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو » با طراحی سایت مطابق استانداردهای جهانی، سئو سایت و بهینه سازی صفحات وب برای موتورهای جستجو، فراهم کردن هر نوع امکانات مورد نیاز و طراحی هویت بصری برندتان همیشه در کنار شما خواهد بود.

* طراحی سایت با سئوی پیشرفته و آموزش مقدماتی سئو
* رابط کاربری جذاب همراه با تجربه کاربری حرفه ای
* مشاوره بازاریابی سئو
طراحی سایت
طراحی سایت
SEO Services

سئو سایت

خدمات سئوی سایت و بهینه سازی صفحات وب

هدفمندترین نوع بازاریابی دیجیتال، استفاده از خدمات سئو سایت و بهینه سازی صفحات وب می باشد. سئوی سایت از نوع بازاریابی درونگرا (inbound) است، یعنی این مشتری است که سراغ شما می آید. وقتی مشتری به دنبال کالا یا خدمات مد نظر خود می گردد، از گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می گیرد و به برند و محصول شما خواهد رسید.

* خدمات سئو داخلی، سئوی خارج از سایت و لوکال سئو
* تحلیل سئوی سایت و کلمات کلیدی هدف و رقبا
* آموزش و مشاوره سئو در پروژه های بزرگ
خدمات سئو
خدمات سئو
Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ

خدمات بازاریابی و استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ از ساخت و توسعه برند، تهیه استراتژی بازاریابی دیجیتال، پیاده سازی انواع کمپین های مارکتینگ تا سنجش و اندازی گیری نتایج و بهبود مستمر استراتژی. مزایای بازاریابی دیجیتال نسب به بازاریابی سنتی:

* هزینه های کمتر بازاریابی دیجیتال نسبت به سایر روش های بازاریابی
* نفوذ اینترنت و دسترسی ساده تر به مخاطب و جامعه هدف
* ابزارهای تحلیل تاثیرگذاری، اصلاح و بهبود بازاریابی
دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی سایت
 • خدمات سئو
 • دیجیتال مارکتینگ

طراحی پورتال

طراحی و پیاده سازی انواع پورتال های سازمانی و شرکتی با امکان تعریف سایت برای هر یک از شعب یا ادارات زیر مجموعه

طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپ موبایل در انواع بازی، کاربردی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویژه سیستم عامل های Android و IOS

تولید محتوا

تهیه و تولید تخصصی انواع محتوای باکیفیت و کاربردی به صورت متن، تصویر،  رپورتاژ آگهی، اینفوگرافیک، ویدئو یا تیزر تبلیغات

طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت براساس استانداردهای سئو سایت به صورت ریسپانسیو و مشاهده صحیح در ابعاد مختلف نمایشگرهای کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و موبایل. امکان برنامه نویسی اختصاصی و توسعه وب با ظاهری چشم نواز.

سئوی سایت

سئو و بهینه سازی سایت و صفحات وب برای گوگل و سایر موتورهای جستجو، سئوی داخلی سایت (On-Page SEO) سئوی خارج از سایت (Off-Page SEO)، سئو محلی (Local SEO)، سئو کلمات کلیدی، مشاوره و آموزش سئو.

بازاریابی دیجیتال

تهیه استراتژی دیجیتال مارکتینگ و اجرای انواع کمپین های بازاریابی دیجیتال در کانال ها، پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی مختلف با اهدافی مشخص در بازه زمانی تعیین شده، قابل سنجش، اندازه گیری و بهبود.

سئو : سئو سایت

ارزشمندترین دارایی آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو کسب رضایت مشتریان است!
 
با ارائه انواع خدمات حرفه ای « طراحی سایت سئوی سایت دیجیتال مارکتینگ ساخت اپلیکیشن »
 

از طراحی سایت تا هک رشد در کنار شما خواهیم بود!

 • بازاریابی سئو چیست؟
 • چرا بهینه سازی سایت؟
 • متخصص سئو کیست؟
 • چرا آژانس متخصص سئو؟

 

بازاریابی سئو چیست؟ بهینه سازی سایت یعنی چه؟

« سئو » تلفظ عامیانه واژه « SEO » با تلفظ صحیح « اس. ای. اُ. » و مخفف عبارت «Search Engine Optimization» بوده و معنی لغوی آن «بهینه سازی موتورهای جستجو» می باشد. معنی کاربردی سئو یعنی «بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی وب» و به فعالیت هایی اطلاق می گردد که در نهایت منجر به ارتقاء رتبه سایت در نتایج جستجوی کلمات کلیدی در موتورهای جستجوی وب (همچون گوگل، یاهو، بینگ و ...)  می شود.

به عبارت دیگر، سئو سایت؛ هدفمندترین نوع بازاریابی دیجیتال است و به فرایندی متشکل از مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به قرار گرفتن لینک یک وب سایت در ابتدای صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) و افزایش بازدیدکنندگان یک وب سایت از طریق جستجوهای طبیعی یا ارگانیک منتهی می شود.

فهرست نتایج جستجو باتوجه به موتورهای جستجوی وب، الگوریتم های مخصوص آنها، موقعیت مکانی، تاریخچه و الگوی جستجوی کاربران و تعامل آنها با محتوای سایت ها رتبه‌بندی می‌شوند و یک متخصص سئو (سئو کار) برای پیشبرد اهداف پروژه سئو سایت باید همه آنها را مد نظر داشته باشد.

 

چرا سئو سایت را هدفمندترین روش دیجیتال مارکتینگ می دانیم؟

وقتی فردی در یک موتور جستجو مانند گوگل، کلماتی را جستجو می کند؛ این عمل کاملا آگاهانه و در جهت رسیدن کاربر به اطلاعات، دریافت خدمات یا خرید محصولی خاص می باشد و وقتی یک کسب و کار، کلیدواژه های ترند در حوزه فعالیت خود را شناسایی نموده و به سئو سایت خود در مقابل رقبا بپردازد؛ این کاربر می تواند جزء کاربران آن سایت یا مشتریان احتمالی آن بیزینس قرار بگیرد.

 • حدود 80 درصد از کاربران اینترنت، فعالیت خود را با جستجو آغاز می کنند.
 • 93 درصد از کاربران وب در 3 ماه اول سال 2019 از موتور جستجوی گوگل استفاده کرده اند.
 • بیش از 90 درصد فقط صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل را مشاهده نموده اند.
 • حدود 90 درصد فقط روی نتایج طبیعی جستجو کلیک کرده اند و نه تبلیغات گوگل ادز !
 • بیش از 80 درصد فقط روی چند لینک اول کلیک می کنند.

پس می توان گفت، یکی از هدفمندترین انواع بازاریابی دیجیتال؛ سئو و بهینه سازی سایت می باشد!

 

چرا باید وب سایت خود را بهینه سازی کنیم؟

منطقی ترین هدف طراحی سایت را می توان ارائه اطلاعات مفید در جهت معرفی کالا یا خدمات، توسعه تجارت، فروش بیشتر و رشد کسب و کار یک شرکت، بنگاه اقتصادی یا یک فرد حقیقی دانست. زمانی که شما یک وب سایت یا پرتال طراحی کردید یا باید از شیوه بازاریابی برونگرا (Outbound Marketing) با تبلیغات و صرف هزینه های بسیار زیاد با راه اندازی کمپین های مقطعی به هدفتان برسید یا باید از طریق هدفمند ترین شیوه دیجیتال مارکتینگ به روش بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) به وسیله «سئو» و تولید محتوای باکیفیت و کاربردی به مقصود خود نائل شوید. چرا می گوییم هدفمند؟ فکر کنید شما به دنبال فردی برای بهینه سازی سایت خود می گردید. در این روش یکی از بهترین شیوه های عصر فناوری اطلاعات، گرفتن پاسخ سوال خود از موتورهای جستجوی محبوب اینترنتی به سردمداری گوگل می باشد. بسیاری از افراد برای رسیدن به این نتیجه واژه « سئو »، « سئو سایت »، « خدمات سئو »، « متخصص سئو »، « سئوکار »، بهینه سازی سایت یا هم خانواده این کلیدواژه ها را در گوگل جستجو خواهند کرد و بسیار بدیهی است که اکثر افراد فقط به مشاهده لینک های موجود در ده نتیجه اول و بیشتر از آن به چند لینک اول بسنده خواهند نمود. در این شیوه از بازاریابی دیجیتال این کاربر یا مشتری است که به دنبال شما خواهد بود، در صورتی که در بسیاری از روش های بازاریابی برونگرا چه از طریق نوتیفیکیشن، تبلیغات آنلاین و آفلاین، ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ و حتی رادیو تلویزیون باعث کدورت خاطر مشتری احتمالی خود خواهید شد.

 

به چه دلیل باید از متخصص سئو (سئو کار) کمک بگیریم؟

 • صرفه جویی در بزرگترین سرمایه یعنی «زمان»
 • عدم آزمون و خطا در رشد سایت و افزایش بازدیدکننده هدف برای صفحات وب

 

متخصص سئو (سئو کار) کیست؟

«متخصص سئو» به فردی گفته می شود که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه، اطلاعات کافی و دانش به روز بوده تا بتواند در نتیجه این تجربه هر چه سریعتر شما را به اهداف خود در کسب بالاترین نتایج رتبه بندی نتایج جستجو نائل نماید.

 

مشاور یا متخصص SEO باید چه دانش و مهارت هایی داشته باشد؟

 • دانش مبانی و مفاهیم سئو سایت
 • شناخت الگوریتم های موتور جستجوی هدف
 • دانش و استفاده مناسب از ابزارهای تخصصی سئو سایت مانند: گوگل ترند، گوگل سرچ کنسول (گوگل وبمستر)، گوگل آنالیتیکس، گوگل ادز و نرم افزارهای سئو
 • توانایی یافتن، انتخاب و حتی سرقت بهترین کلیدواژه های رقبا!
 • داشتن استراتژی در تولید محتوا، لینک بیلدینگ، سئو داخلی، سئوی خارجی و لوکال سئو
 • آشنایی با فرایند طراحی سایت، سیستم های مدیریت محتوا، مبانی هاستینگ و برخی از زبان های برنامه نویسی
 • آشنایی با برترین رسانه ها و شبکه های اجتماعی موثر در فرایند خدمات سئو
 • مهارت مدیریت زمان در اجرای پروژه سئو سایت
 

متخصص سئو: ارائه کننده خدمات سئو حرفه ای، بهینه سازی سایت، افزایش بازدید سایت، ارتقا رتبه سایت در گوگل و دیگر موتورهای جستجوی وب و طراحی سایت مطابق استانداردهای سئو سایت

- آیا مایل هستید لینک وب سایت خود را با استفاده از کلید واژه ها و کلمات کلیدی مورد علاقه یا مرتبط با فعالیت، شغل و بیزینس شما در اولین صفحه، ده نتیجه اول و حتی به درخواست شما در اولین رتبه موتورهای جستجوی معروف وب و حتی موتور جستجوی گوگل ببینید؟ پس با متخصص سئو تماس بگیرید.!

- مشاوره حرفه ای و خدمات سئو ویژه سایت ها و پرتال های طراحی شده و یا درحال طراحی.

- ارائه خدمات سئو ، بهینه سازی سایت و ارتقاء رتبه سایت های طراحی شده با انواع سیستم های مدیریت محتوا.

- خدمات طراحی سایت و راه‌اندازی پرتال‌های حرفه‌ای و کاملا داینامیک و 100% منطبق با استاندارهای روز سئو و بهینه سازی سایت (برپایه سیستم‌های مدیریت محتوا و یا برنامه‌نویسی با استفاده از تکنولوژی‌های ای‌اس‌پی‌دات‌نت، ای‌جکس، دیتابیس اس‌کی‌یو‌ال سرور و یا پی‌اچ‌پی و دیتابیس مای‌اس‌کیو‌ال).

 • آیا مایل هستید تنها با یک وب‌سایت کسب و کار و حرفه خود را در سطح کشور و جهان معرفی نمایید؟
 • آیا مایل هستید کسب و کار و بیزینس خود را از طریق همکاری با متخصص سئو گسترش داده و چندین برابر نمایید؟
 • آیا مایل هستید وب سایت خود را در رایجترین و بهترین مرورگرهای اینترنتی یعنی؛ گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر شرکت مایکروسافت، موزیلا فایرفاکس، اپرا و سافری شرکت اپل به شکل صحیح و دلخواه خود مشاهده نمایید؟
 • آیا شما نیازمند یک فروشگاه اینترنتی با امکانات سئو حرفه ای هستید؟
 • آیا شما نیازمند سیستم های پرداخت آنلاین داخلی و خارجی هستید؟
 • آیا مایل هستید ما بازدیدکننده ایده‌آل شما را از طریق بهینه سازی سایت به سمت وب‌سایت و پرتال شما سرریز نماییم؟
 • آیا بهتر نیست؛ به روزرسانی حرفه‌ای وب‌سایت و پرتال‌های خود را به یک متخصص سئو بسپارید؟
 • آیا مایل هستید وب‌سایت موجود خود را با ظاهری حرفه‌ای تر و زیباتر و بر طبق اصول سئو پیاده نمایید و یا با تخفیف ویژه به یک پرتال با کلیه امکانات سئو تبدیل کنید؟

تمامی خدمات سئوی سایت و بهینه سازی صفحات وب را همگام با طراحی سایت از طریق « آژانس دیجیتال مارکتینگ متخصص سئو » دریافت نمایید. و در صورت تمایل از مشاوره ما نیز برخوردار گردید.

 

کانتنت مارکتینگ

« محتوا پادشاه است! ». از حدود 200 فاکتور شناخته شده موثر در الگوریتم های رتبه بندی سایت ها در موتور جستجوی گوگل، هیچکدام را نمی شناسیم که مهمتر از تولید محتوای باکیفیت و کاربردی باشد.

رپورتاژ خبری

یکی از برترین فعالیت ها برای برندسازی آنلاین، بازاریابی دیجیتال و سئوی خارجی سایت، لینک سازی از طریق رپورتاژ آگهی در سایت های مرتبط با دامین آتوریتی بالا می باشد. بهترین پیشنهادات را برای شما داریم!

اهم مطالب در طراحی وب سایت، سئوی سایت و دیجیتال مارکتینگ

اخبار سئو

نرم افزارهای سئو سایت برای پلتفرم ویندوز دسکتاپ در سال 2019

بهترین نرم افزارهای سئو و بهینه سازی سایت برای ویندوز

نرم افزار وب سئو (Web CEO Professional Suite): یکی از بهترین نرم افزارهای سئو که از سال 2012 تا به حال از آن استفاده می کنم «Web CEO» می باشد. با اینکه این نرم افزار پولی هست، شما می توانید با وارد کردن یک آدرس ایمیل و پسورد دلخواه بدون وریفای کردن به صورت آزمایشی به مدت 30 روز از آن بهره مند شوید و جالب تر اینکه پس از 30 روز هم اگر در ویندوز روی آیکن این برنامه راست کلیک کنید و (Run as administrator) را بزنید؛ باز هم می توانید به استفاده از آن ادامه دهید. البته در این حالت...
سئو سایت

آموزش تکنیک های سئو داخلی سایت در سال 2019

تکنیک های سئو داخلی سایت (On-Page SEO) چیست؟

آموزش انواع تکنیک های On-Page SEO یا سئوی داخلی سایت به صورت خلاصه و کاربردی: سرعت بارگذاری سایت خود را بالا ببرید.... از فرم صحیح آدرس دهی (SEO-Friendly URL) در سئو داخلی سایت خود بهره ببرید.... انتخاب تگ تایتل یا عنوان مطالب می تواند هوشمندی یک سئوکار را به نمایش بگذارد.... چیدمان متاتگ های H1 تا H3 از مهمترین عامل های موفقیت در سئو سایت هستند .... استفاده مناسب از کلمات کلیدی.... محتوا پادشاه است، پس از بازاریابی محتوا به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید.... حتما از طراحی ریسپانسیو یا...
سئو چیست؟ متخصص سئو کیست؟ استراتژی سئو چیست؟
موتورهای جستجو

سئو سایت چیست؟ بهینه سازی سایت به چه معناست؟ متخصص سئو کیست؟ مفهوم عملیاتی سئو چیست؟

سئو چیست؟ متخصص سئو کیست؟ استراتژی سئو چیست؟

سئو چیست؟ « سئو » تلفظ واژه «SEO» که مخفف عبارت انگلیسی «Search Engine Optimization» است و به معنی "بهینه سازی موتورهای جستجو" و مفهوم "عملیات و فرایندهای بهینه سازی صفحات وب به منظور ایندکس مناسب آنها توسط موتورهای جستجوی وب" (همچون گوگل، بینگ، یاهو، آسک و ...) می باشد. از مهمترین اهداف فعالیت های مرتبط با سئو سایت؛ کسب رتبه های بالاتر و در نهایت رتبه اول صفحه وب مورد نظر در نتایج موتورهای جستجو می باشد که برحسب کلیدواژه متناسب با نوع...
الگوریتم گوگل رنک برین چیست؟ اهمیت آن در سئو سایت چقدر است؟
الگوریتم های سئو

از جدیدترین و برترین الگوریتم های موتور جستجوی گوگل که بر مبنای هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) ساخته شده، الگوریتم رنک برین است.

الگوریتم گوگل رنک برین چیست؟ اهمیت آن در سئو سایت چقدر است؟

رنک برین از پیچیده ترین الگوریتم های گوگل است و برای پایان دادن به فعالیت های سئو کلاه سیاه، سئو خاکستری و کلاسیک متولد شده و با نهایت هوشمندی خود به ما یادآور می شود که نیاز به تدوین استراتژی مناسب برای سئو سایت خود داریم، باید وب معنایی و تجربه کاربری را مد نظر قرار دهیم و تنها با اطلاعات مناسب، کامل، کاربردی و برطرف کردن نیاز کاربران است که می توانیم بر رقبای مان پیشی بگیریم.

انتخابگر پوسته

0%

از کاربران، فعالیت خود را در وب با جستجو آغاز می نمایند!

0%

از کاربران اینترنت فقط از موتور جستجوی گوگل بهره می برند!

 
0%

روی نتایج طبیعی گوگل کلیک می کنند و نه تبلیغات!

0%

فقط روی چند لینک اول کلیک می کنند و فقط 10 درصد به صفحه دوم سر می زنند!

طراحی و توسعه وب

اطلاعات مفید در طراحی وب: مراحل و روش های طراحی سایت، تکنولوژی های جدید، فریم ورک ها و کامپوننت های توسعه وب، طراحی سایت از نظر نوع کاربرد و بیزینس مدل، تکنیک های دیزاین سایت، سیستم های مدیریت محتوای پرکاربرد، سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی فروشگاه در پلتفرم های مختلف

انواع خدمات سئو؟

خدمات سئو چیست؟ مزایای استفاده از سئو چیست؟ تحلیل سئوی سایت و کلمات کلیدی رقبا، خدمات سئوی تکنیکال، تولید محتوا، لینک سازی، سئوی محلی، ASO ، مشاوره و آموزش سئو، طراحی سایت مطابق اصول سئو، نحوه محاسبه تعرفه و انواع خدمات سئو از نظر رعایت استانداردهای موتورهای جستجو

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مطالعه کنید: ساخت و توسعه برند،  استراتژی دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی موتورهای جستجو، سئو، بازاریابی محتوا، ویدئو مارکتینگ، رسانه های اجتماعی، روش همکاری در فروش و افراد تاثیرگذار، بازاریابی ویروسی یا وایرال، ایمیل و پیامک، رپورتاژ آگهی، موبایل مارکتینگ، تبلیغات بنری، آموزش، ابزارها و تحلیل بازاریابی دیجیتال

طراحی اپ موبایل

یکی از بهترین روش های بازاریابی دیجیتال، ارائه کالا و خدمات از کانال موبایل و تلفن همراه است. با طراحی انواع اپلیکیشن های فروشگاهی و کاربردی Android و IOS برندتان را توسعه دهید!

خدمات سئو حرفه ای

 • تهران، انتهای خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان موسیوند، کوچه پروین، پلاک 25، واحد 3
  تهران، خیابان کریم خان، قبل از میدان هفت تیر، شماره 62، مجتمع تجاری زند، واحد 10

 • تلفن: 3034 2842 21 (98+)
           7001 089 930 (98+)
           7230 971 990 (98+)

 • ایمیل: [email protected]
  [email protected]